Akce

Vodňany očima Zlaté stezky

Projděte stezku, která začíná "U Kuršů", a zjistěte všechny zajímavosti i fakta o Zlaté stezce. Stezka bude instalována od 25. listopadu 2023 do 5. ledna 2024. Mapa stezky Pracovní list pro děti Pracovní list pro dospělé

Zdarma

Vodňanská pohádka

Městské kulturní středisko Zeyerovy sady 963, Vodňany, Jihočeský kraj, Česká republika

Užijte si příběh odehrávající se ve vodňanských ulicích s malými vodňanskými hrdiny.  Poznáte všechna místa, která se v pohádce objeví?

dobrovolné

Betlémy v knihovně

Knihovna Gelasta Vodňanského Bavorovská 83, Vodňany, Česko

Od 4. prosince  až do 6. ledna  můžete v naší knihovně v prostorách oddělení  pro dospělé  navštívit výstavu betlémů z díly Jiřího Janouška. Přijďte nasát vánoční atmosféru a  podívat se na betlémy, které jejich autor tvořil sobě a lidem pro radost. 

Vánoční blešák

Dvorek U Koníčka Bavorovská 83, Vodňany, Jihočeský kraj, Česká republika

Přijďte na náš dvorek strávit příjemné sobotní odpoledne. Dejte si s námi teplé nápoje a vyrobte si se svými dětmi originální lampičku. Vyzkoušejte vánoční obyčeje a zapívejte si společně s Domčou Jarošovou koledy. Nebude chybět ani promítání Vodňanské pohádky.  Pokud máte zájem na blešáku otočit věci ze své domácnosti, nebo ukázat své výrobky. Registrujte se… Číst dále »Vánoční blešák

dobrovolné

Knihovnický kvíz

nám. Svobody 14, Vodňany náměstí Svobody, Vodňany, Jihočeský, Česká republika

Poslední knihovnický kvíz roku 2023. Dejte dohromady svůj tým a přijďte poměřit své znalosti v 60 otázkách. Opět nebude chybět osvěžovna od sponzora kvízu Opildy.

dobrovolné