Načítám Akce

« Všechny Akce

Zeyerovy Vodňany 2024

17. června |8:00 - 21. června |17:00

dobrovolné

Zveme vás na literární festival Zeyerovy Vodňany 2024
S potěšením vás zveme na tradiční literární festival Zeyerovy Vodňany, který se letos uskuteční od 17. do 21. června. Přidejte se k nám a užijte si týden plný literatury, inspirativních přednášek a diskuzí.
Festival zahájíme v pondělí 17. června v 17:30 promítáním krátkého filmu Naděje od talentovaného mladého filmaře Zdeňka Špačka. Následovat bude přednáška Jitky Velkové a Karla Burdy, kteří představí historii a současnost Vodňan.
Ve středu 18. června se mohou děti těšit na besedy se známou spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou, která určitě rozvíří mladé literární nadšence.
Vrcholem festivalu bude pátek 21. června, kdy v dopoledních hodinách přivítáme školní třídy i veřejnost na sérii přednášek od významných autorů, kteří se k nám sjedou z celého regionu.
Slavnostní zakončení festivalu se uskuteční v pátek večer, kdy předáme literární ceny Vodňanský trojlístek. Na programu bude také autorské čtení oceněných autorů, hudební vystoupení kapely Pozor, vizita! a premiéra dokumentu o zapomenutých místech Vodňan.

Podrobnosti

Zahájení:
17. června |8:00
Ukončení:
21. června |17:00
Cena:
dobrovolné
Rubriky Akce:
, , , , , , , ,

Místo konání

Knihovna Gelasta Vodňanského
Bavorovská 83
Vodňany, Česko 38901

Pořadatel

Knihovna Gelasta Vodňanského
View Pořadatel Website